Pogoplug Mobile the Series 4


Najnowsza odsłona stacji PogoPlug – Series 4 Edition – okazuje się bardzo wygodnym i uniwersalnym. Tym bardziej, że teraz wyposażono go w port USB 3.0.

Urządzenie wyposażono w dwa portu USB 3.0, Ethernet i czytnik kart SD. Dodatkowo, pod demontowalną zaślepką znajduję się: port USB 2.0 oraz SATA umożliwiający podłączenie dysku 2,5”. Do podłączonych nośników danych jest stały dostęp poprzez Internet – użytkownik może przeglądać pliki multimedialne oraz nimi zarządzać na odległość. Dodatkowo streaming DLNA zapewnia możliwość połączenia urządzenia i tym samym udostępnianie zasobów dla konsol PS3 lub Xbox 360. Korzystający z urządzeń marki Apple docenią dostęp do ich sprzętu przez WiFi lub połączenie 3G.

Najnowszą odsłonę PogoPlug można kupić za 99 USD.

Źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: