Hub USB i pendrive i komputer na wesoło


Producenci wiedząc, że sama technologia nie zapewni najszerszego grona odbiorców coraz większą uwagę poświęcają stylistyce, starając się wprowadzić na rynek produkt który przyciągnie odbiorców swoim wyglądem lub niebanalną formą. Tym sposobem na rynku pojawiły się m.in. huby USB dla dzieci w kształcie pajacyka

 

czy pendrive w formie starej dyskietki 3,5″ 


Jednym z ciekawszych projektów był mini-komputer umieszczony w obudowie samochodu wyścigowego Ferrari.

Samochód jest w pełni funkcjonalnym komputerem, wyposażonym między innymi w nagrywarkę płyt DVD oraz zestaw złączy: DVI, D-Sub i USB. Niestety – model był tylko ozdobą stoiska firmy Kimpro, a jej przedstawiciele informowali, że tak zmodyfikowanego komputera nie będzie można kupić.

Nowych pomysłów specjalistom od marketingu jednak nie brakuje czego efekty można zobaczyć na zdjęciach w dalszej części newsa.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: