Connect Wireless Stick od SanDisk


SanDisk przedstawił nowy, przenośny napęd flashowy Connect Wireless Stick.

SanDisk-Connect-Wireless-Stick

Urządzenie posiada złącze USB 2.0 HighSpeed, które jednocześnie służy do transferu plików oraz ładowania wbudowanego akumulatora. Po odłączeniu od komputera napęd może udostępniać zapisane na nim pliki bezprzewodowo nawet przez 4,5 godziny. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo możemy dzielić się multimediami czy przenosić zdjęcia i udostępniać dokumenty pomiędzy komputerami a urządzeniami mobilnymi korzystającymi z Wi-Fi.

By móc łatwo przeglądać zawartość udostępnianych zasobów SanDisk przygotował aplikację Connect app dla systemów Android, iOS oraz tabletów Fire. Pozwala ona także na automatyczne wykonywanie kopii zdjęć z aparatu urządzenia na pendrivie.

Wbudowany moduł Wi-Fi pracuje w standardzie 802.11n. Wymiary fizyczne urządzenia to 77 x 19 x 11 mm. Dostępne pojemności to 16 GB, 32 GB, 64 GB oraz 128 GB.

Ceny wynoszą, zależnie od pojemności, od 29,99 $ do 99,99 $. SanDisk Connect Wireless Stick objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w ciekawostki, komputery, LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10 648 hits
%d blogerów lubi to: