Zasilacz z portami USB – przydatna rzecz


Ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników komputerów przenośnych, którym brakuje dodatkowych portów I/O, jest nowy uniwersalny zasilacz produkcji FSP wyposażony w hub USB 3.0 SuperSpeed.

FSP-NB-H

Urządzenie dedykowane jest przede wszystkim posiadaczom ultrabooków, w których oszczędność miejsca przełożyła się też niestety na ubogość portów. Zasilacz ma wielkość przeciętnego futerału na okulary. Niebieska dioda LED informuje o stanie pracy. Może pracować w sieciach o napięciu od 100 V do 240 V, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży.

FSP=NB-H-110

FSP przygotowało dwie wersje zasilacza. NB H 110 posiada 3 porty USB 3.0 SuperSpeed i zapewnia na wyjściu 110 W. Model NB H 65 posiada 2 porty USB 3.0 i moc 65 W.

FSP-NB-H-65

Ceny wynoszą odpowiednio 69,99 € i 54,99 €. Obie wersje trafią na sklepowe półki w październiku bieżącego roku.

Źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: