Skype Translator


MS-SkypeMicrosoft udostępnił publicznie, po roku od pierwszej prezentacji, aplikację Skype Translator. Umożliwia ona tłumaczenie w czasie rzeczywistym zarówno przesyłanych wiadomości jak i rozmów głosowych.

skype translator

Dotychczas dostęp do testowych wersji tłumacza był ściśle reglamentowany wśród testerów Microsoft. Obecnie każdy chętny może spróbować, jak działa nowa funkcjonalność. Nadal jest ona oznaczona jako testowa, ale działa naprawdę sprawnie.

Rozmowy głosowe mogą być tłumaczone na tą chwilę jedynie pomiędzy językiem angielskim a hiszpańskim, włoskim i mandaryńskim. Znacznie lepiej sprawa ma się z tłumaczeniami tekstów – dostępnych jest aż 40 języków, w tym nasz rodzimy polski. Do pracy wymagany jest system operacyjny Windows 8.1.

Źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: