Mobilny HDD MiniStation Air 2


buffaloBuffalo Technology przedstawiło nową wersję przenośnego dysku twardego MiniStation Air 2 (HDW-PDU3) wyposażonego w moduł Wi-Fi.

 

Buffalo_MiniStation_Air_2_01

Urządzenie posiada wbudowany akumulator pozwalający na 12h nieprzerwanej pracy. Dzięki temu sprawdzi się przede wszystkim w podróży, gdzie może udostępniać swoje zasoby smartfonom, tabletom czy też laptopom pracując jako mały serwer NAS. Ponadto posiada wbudowaną obsługę DLNA pozwalającą na streaming muzyki, zdjęć i materiałów video.

Napęd może też pracować w tradycyjny sposób podłączony za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed. Jest kompatybilny z komputerami PC oraz Mac. Producent udostępnia także aplikacje mobilne dla systemów iOS oraz Android dające dostęp do danych na nim przechowywanych. MiniStation Air 2 dostępny jest w wersji 500 GB w cenie 89,99 GBP oraz 1 TB za 114,99 GBP.

Źródłocdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,253 hits
%d blogerów lubi to: