JetFlash 380 i JetFlash 510 od Transcend


TrascendTranscend przedstawił dzisiaj dwa nowe pendrivy – JetFlash 380 z dwoma złączami oraz JetFlash 510 o bardzo małych rozmiarach.

Transcend_JetFlash_380_JetFlash_510_01

JetFlash 380 z jednej strony posiada pełnowymiarowe złącze USB 2.0. Po przeciwnej zaś, pod skuwką, microUSB przeznaczone do urządzeń mobilnych obsługujących funkcję OTG. Dzięki temu może służyć do łatwej i szybkiej wymiany plików pomiędzy komputerami a urządzeniami przenośnymi. Dostępne pojemności to 8 GB, 16 GB oraz 32 GB. Ceny wynoszą od 13 $ do 39 $.

JetFlash 510 to niewielki pendrive o przykuwającym wzrok wyglądzie. Posiada metaliczne wykończenie w kolorze srebrnym lub złotym. Po umieszczeniu w porcie USB wystaje z niego zaledwie na 9 mm. Również w tym przypadku mamy dostępne opcje 8 GB, 16 GB i 32 GB. Ceny wahają się od 11 $ do 34 $.

Obydwa wykonane są w technologii COB. Zapewnia to odporność na wilgoć i kurz. Transcend objął swoje produkty dożywotnią gwarancją.

źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w ciekawostki
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: