VAIO® Fit multi-flip


sonySONY wprowadza na rynek najwyższej klasy hybrydowy laptop VAIO Flip, gwarantujący bezkompromisowość działania w trzech wielkościach: 13.3″, 14″ i 15,5″

Wszystkie wymienione wersje standardowo są wyposażone w jeden z trzech procesorów Intela z rdzeniami Haswell: Core i3-4005U, Core i5-4200U, lub Core i7-4500U, a ich ekrany mają rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, są w stanie rozpoznać jednocześnie do dziesięciu źródeł dotyku i mogą współpracować z cyfrowym piórem. Tak prezentuje się podstawowa konfiguracja, ale bardziej wymagający użytkownicy mogą jeszcze wybrać 15″ odmianę z ekranem o rozdzielczości 2880 x 1620 pikseli i dedykowaną kartą graficzną GeForce GT 735M z 1GB lub 2GB pamięci RAM typu GDDR5. Ponadto w sprzedaży pojawi się też wersja z 14-calowym ekranem dotykowym i procesorem Pentium 3556U.

13″ model dostanie dysk SSD o pojemności 128GB, 256GB, lub 512GB, oraz 8MP kamerę montowaną z tyłu urządzenia. Odmiany wyposażone w matrycę o przekątnej 14″ lub 15″ otrzymają natomiast dysk SSHD (HDD+SSD), a za dopłatą będzie można zamienić go na 1TB HDD lub 512GB SSD. Na tym nie koniec różnic, bo Vaio Flip w wersjach z ekranem o przekątnych 13″ i 14″ dostanie do 8GB pamięci RAM, a ich większy brat będzie jej mógł mieć nawet 16GB.

Wszystkie laptopy Sony dostaną z również przednią kamerkę internetową, złącza HDMI i dwa USB 3.0, oraz slot na karty SD.

Bez kompromisów

Ten komputer VAIO został stworzony przede wszystkim z myślą o wydajności i rozrywce i w związku z tym został wyposażony w szereg bezkompromisowych funkcji. Najnowszej generacji procesory Intel® Core™ i pozwalają na szybką pracę z dokumentami i edycją zdjęć.

vaio flip

Obróć i zmień tryb

Jeśli chcesz przeglądać strony internetowe lub korzystać z aplikacji dotykowo, przełącz się w tryb tabletu. Ekran wysuwa się jednym szybkim i płynnym ruchem.

vaio flip2

Najlepsza rozrywka od Sony

Wyobraź sobie filmy i zdjęcia na ekranie VAIO® o takiej samej ostrości i wyrazistości jak na telewizorze High Definition.

Najlepsze ekrany HD o rozdzielczości do 2880 x 1620 oraz z technologią X-Reality dla urządzeń mobilnych sprawiają, że rozrywka wydaje się jeszcze bardziej realistyczna. TRILUMINOS Display dla urządzeń mobilnych z wysoką luminescencją i szerokim spektrum kolorów gwarantuje, że wyświetlane barwy są czyste, bogate i realistyczne.

Słuchaj muzyki lub oglądaj filmy z dźwiękiem dostosowanym do Twoich upodobań. Tryb ClearAudio+ umożliwia wybranie idealnych ustawień w ramach jednej prostej operacji.

vaio flip3

Pisz na okrągło

Pisz, prowadź bloga, przeglądaj Internet o dowolnej porze dnia i nocy. To proste dzięki wydzielonej klawiaturze z precyzyjnie rozmieszczonymi klawiszami i podświetleniem.

vaio flip4

Trochę techniki

VAIO FLIP 13,3″

vaio flip 13,3

VAIO FLIP większy brat

vaio flip 14-15,5

źródło: Sony.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery, tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: