Chromebook Acer C7


Od dzisiaj w USA dostępny jest kolejny model komputerów przenośnych z systemem ChromeOS – Chromebook Acer C7

 

 Acer C7 posiada 11,6″ ekran HD – panoramiczny CineCrystal z podświetlaniem LED. Przy wadze 1,5 kg zapewnia pracę przez 4 godziny bez doładowywania akumulatora. Model C710-2856 napędzany jest procesorem Intel Celeron 847 (2 MB pamięci cache, zegar 1,1 GHz) współpracującego z 2 GB pamięci operacyjnej DDR3 1 333 MHz.

Wydajność urządzenia pozwala na uruchamianie się w zaledwie 8 sekund i wzbudzanie w czasie około 1 sekundy. Acer C7 posiada także kamerę internetową 1,3 MPix i mikrofon. System i ustawienia przechowuje na 16 GB napędzie SSD. Dostępny jest w sklepach Wallmart w cenie 199 USD. Objęty jest 1-roczną gwarancją producenta. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy model C7 trafi na rynek europejski.

Źródło: www.cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: