Klawiatura jako PowerBank


Firma Chinavasion powiększyła swoją ofertę o ciekawą klawiaturę przenośną o symbolu CVRK-A224-BLACK, dedykowaną smartfonom pracującym pod dyktando systemu operacyjnego Android OS, iOS oraz Windows Mobile 6.0. Opisywane akcesorium charakteryzuje się wymiarami 130x65x15mm i wagą 135 gramów, a ze smartfonami łączy się za pomocą interfejsu Bluetooth 3.0 (zasięg 10 metrów). Niemal całą powierzchnię urządzenia pokrywają przyciski w formacie QWERTY i liczbie 54, a po bokach umieszczono włącznik oraz port USB przystosowany do przepływu prądu o napięciu 5V i natężeniu 1A, a także interfejs micro USB.

Klawiatura posiada również cztery diody LED informujące użytkownika o stopniu naładowania, co w tym modelu jest szczególnie ważne, bo produkt ten został tak zaprojektowany, by z jego pomocą można było w podróży doładować wyczerpaną baterię smartfona. Ze względu na tę dodatkową funkcjonalność w środku zamknięto baterię o nietypowej pojemności 5000mAh.

Opisywane akcesorium objęte będzie 12 letnią gwarancją producenta.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w ciekawostki, tablet, telefony
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: