NEC MultiSync EA234WMi


necNEC wprowadza do sprzedaży nowy monitor LCD przeznaczony do zastosowań biurowych i korporacyjnych. Panel nosi nazwę MultiSync EA234WMi i ma 23″ matrycę AH-IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z podświetlaniem LED i kątami widzenia wynoszącymi 178 stopni w pionie i poziomie. Monitor ma czujnik natężenia oświetlenia zewnętrznego, czujnik wygaszający ekran podczas nieobecności użytkownika oraz pełny wachlarz funkcji ergonomicznych, w tym możliwość pracy zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej oraz regulacji wysokości ekranu.

Do dyspozycji są złącza DVI, HDMI, D-Sub i DisplayPort oraz głośniki stereofoniczne (2x1W), gniazdo słuchawkowe i czteroportowy hub USB 2.0. Z myślą o konfiguracjach wielomonitorowych panel wyposażono w funkcję ControlSync, która umożliwia konfigurację wszystkich podłączonych monitorów z poziomu monitora głównego oraz prostą synchronizację ustawień. Jasność wyświetlanego obrazu wynosi 250 cd/m2 a kontrast statyczny 1000:1.

W zestawie z monitorem znajduje się przewód zasilający, kable: DVI, VGA, USB, audio oraz ControlSync.

Monitor jest objęty 3-letnią gwarancją producenta i jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 269 USD.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: