CarCam CCR2000


Mamy teraz takie czasy, że nawet w samochodzie kamera staje się sprzętem prawie niezbędnym. Dla wszystkich którzy potrzebują takowej firma Sceptre przygotowała kamerę samochodową przygotowaną do zapisu bardzo dobrej jakości materiałów z pokonywanej trasy, a przy okazji rejestrującej materiał dowodowy w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia drogowego. Urządzenie posiada matrycę 5 MP, jest zdolne do nagrywania w standardzie Full HD i posiada szerokokątny obiektyw, pozwalający uchwycić 120-stopniową panoramę. Wbudowany akcelerometr powoduje automatyczne włączenie kamery w sytuacjach nietypowych, na przykład gdy samochód zostanie uderzony przez inny pojazd podczas postoju na parkingu.

Sceptre_CarCam_CCR2000_01

CarCam CCR2000 rejestruje zarówno obraz, jak i, za pomocą wbudowanego mikrofonu, fonię. Aby materiał wideo był jak najbardziej wyraźny, w optyce zastosowany został system stabilizacji obrazu. Dołączona karta pamięci 8 GB pozwala na zarejestrowanie do 250 minut wideo w jakości 720p/30 fps, przy czym możliwe jest zastosowanie nośnika danych nawet czterokrotnie bardziej pojemnego (32 GB). Wbudowana bateria litowo-jonowa pozwala na maksymalnie 50 minut nagrywania bez dostępu do zewnętrznego źródła energii.

Sceptre_CarCam_CCR2000_02

CCR2000 posiada wyjście HDMI pozwalające na przejrzenie zarejestrowanego materiału zaraz po powrocie z trasy. Sceptre wyceniło swoją konstrukcję na 399$.

Źródło: ITechNews
Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w Nawigacja
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: