LT2223z ThinkVision VoIP od Lenovo


lenovoMonitory zdolne wyświetlać obraz Full HD to dziś żadne cudo, przy czym wykorzystując je do rozmowy poprzez VoIP z inną osobą rzadko mamy okazję oglądać ją właśnie w takiej rozdzielczości – a to ze względu na niezbyt dużą popularność kamer internetowych wysokiej rozdzielczości. ThinkVision LT2223z wyróżnia się pod tym względem, gdyż nie tylko wyświetla ale również przechwytuje za sprawą wbudowanej kamerki obraz high-definition.

Lenovo-ThinkVision-LT2223z-Full-HD-LED-VoIP-Display-with-Full-HD-WebcamLCD Lenovo jest skonstruowany przy użyciu matrycy TN 21,5″ podświetlanej diodami LED. Kontrast 1 000:1, jasność maksymalna 250 cd/m2, czas reakcji 5 ms i kąty widzenia 170/160° (poziom/pion) – tak przedstawia się charakterystyka wyświetlanego obrazu.

Panel został posadowiony na podstawce z regulacją wysokości oraz funkcjami tilt, swivel i pivot. W obudowie znajdują się wejścia HDMI, DisplayPort i D-sub, a także dwuportowy HUB w standardzie USB 3.0 oraz dwa trzywatowe głośniki.

LT2223z ThinkVision VoIP pojawi się w sprzedaży pierwszego maja. Sugerowana cena detaliczna to 319 $.

Źródło: cdrinfo.pl

 

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: