Monitor NEC EA294WMi


necFirma NEC poszerzyła swoją ofertę o nowy, 29″ monitor LCD wyposażony w matrycę IPS o proporcjach 21:9 i rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli. Wykorzystany przez NEC ekran zapewnia 100% pokrycie palety kolorów sRGB, czas reakcji na poziomie 6 ms, oraz kontrast statyczny wynoszący 1000:1. Kąty widzenia wynoszą 178 stopni, tak w pionie, jak i w poziomie, a matryca podświetlana jest przez diody LED z mocą 300 cd/m^2. Model EA294WMi został również wyposażony w czteroportowy HUB USB 2.0, dwa głośniki stereofoniczne o mocy 1W każdy oraz złącza DisplayPort, HDMI/MHL, dwa DVI-D i dwa VGA D-Sub.

Nowość NEC może się też pochwalić kilkoma ciekawymi funkcjami, takimi jak Picture by Picture (PBP), która odpowiada za podział ekranu na dwie części – każda pobiera obraz z innego wejścia wieo, Smart Sensing, która służy do automatycznej regulacji podświetlenia matrycy, na podstawie danych dostarczonych przez czujnik oświetlenia, czy wreszcie ControlSync, która pomoże w podłączeniu kilku takich monitorów do jednego komputera.

Sprzedaż modelu MultiSync EA294WMi ruszy w maju, monitor będzie objęty trzyletnią gwarancją producenta i zostanie wyceniony na kwotę 799 dolarów.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: