Dell XPS 13 z Full HD


Dell wprowadza nową odsłonę ultrabooka Dell XPS 13, którą cechuje kilka usprawnień, spośród których kluczową rolę odgrywa wyświetlacz HD. Nowa wersja XPS 13 trafi na rynek w najbliższych tygodniach. Ulepszony XPS 13 w wersji Developer Edition będzie standardowo wyposażony w wyświetlacz Full HD (1080p). XPS 13 porównywany jest często z MacBook Pro 13, choć pod względem rozmiaru i wagi to MacBook Air 13 jest jego bliższym odpowiednikiem. Dell XPS 13 jest jednak mniejszy niż MacBook Air 13. W obudowie formatu nieznacznie większego od modeli 11″ umieszczono ekran o przekątnej 13″.

Zmieniony ekran oferuje niemal dwukrotnie więcej pikseli niż dotychczas. Obraz jest ostrzejszy przy oglądaniu obrazów o wysokiej rozdzielczości i filmów 1080p, czytaniu e-booków czy przeglądaniu stron internetowych. Większa liczba pikseli oznacza również większą powierzchnię widocznego ekranu. Dzięki temu zmieścić się może na nim np. większa część arkusza kalkulacyjnego (jak widać na zdjęciach poniżej), a użytkownik ujrzy więcej szczegółów obrazu w wysokiej rozdzielczości w porównaniu ze zwykłym ekranem.

Cena detaliczna Dell XPS 13 zaczyna się od 4999 PLN.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: