Canon VIXIA HF G20


canonW rodzinie kamer Full HD Canona przeznaczonych dla bardziej wymagających odbiorców (entuzjastów i profesjonalistów) pojawił się model HF G20. Ten kompaktowy model jest przygotowany z myślą o konkurowaniu jakością obrazu z profesjonalnymi konstrukcjami, umożliwiając rejestrowanie wysokiej jakości obrazu o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli do formatu MPEG4 lub AVCHD.

Canon_VIXIA_HF_G20_01

Kamera odbiera obraz przez zaawansowany obiektyw z dziesięciokrotnym zoomem optycznym, który kieruje światło na matrycę Canon HD CMOS Pro, w której poprawiona została jakość pracy przy słabych warunkach oświetleniowych. VIXIA HF G20 wyposażona jest w dwa układy stabilizacji obrazu – Dynamic SuperRange Optical IS oraz Intelligent IS.

Canon_VIXIA_HF_G20_02

Nowy model posiada szereg funkcji usprawniających wykonywanie klipów wideo, w tym opcje asysty filmowania (Professional Shooting Assist), predefiniowane parametry obrazu z możliwością automatycznego doboru do aktualnych warunków (Audio Scene Select), tryb Smart AUTO czy Touch Decoration (ostatnia opcja pozwala na obróbkę wykonanych fotografii pod kątem różnego rodzaju filtrów i dodatków). W kamerze nie zabrakło funkcjonalności Pre-Record, która polega na tym, że urządzenie może nieustannie zapisywać obraz z ostatnich trzech sekundach w buforze, przez co w momencie dostrzeżenia, że obiektyw został skierowany na jakieś ciekawe wydarzenie i naciśnięciu przycisku „nagrywaj” otrzyma się film zaczynający się na trzy sekundy przez właściwym rozpoczęciem rejestracji.

Canon_VIXIA_HF_G20_03

Propozycja Canona posiada 32GB własnej pamięci, a dodatkowo aż dwa sloty na karty pamięci SD/SDHC/SDXC, dzięki którym można wielokrotnie zwiększyć ilość miejsca na klipy wideo i fotografie. Kamera posiada 3,5″ dotykowy wyświetlacz LCD oraz elektroniczny wizjer. Rynkowa premiera ma nastąpić w przyszłym miesiącu; sugerowana cena detaliczna nowości to 1099,99$.

Źródło: ITechNews
Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: