ThinkPad X131e Chromebook


lenovoLenovo zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży notebooka z systemem operacyjnym Chrome OS od Google. Będzie to model ThinkPad X131e Chromebook, wyposażony w 11,6″ ekran o rozdzielczości 1366×768 pikseli pokryty powłoką antyodblaskową, procesor Intela (jaki, tego nie podano), 2 GB pamięci RAM i dysk HDD o pojemności 320 GB a także 6-komorową baterię.

Ponadto producent wyposażył urządzenie w łączność WiFi i GigabitEthernet, trzy porty USB, czytnik kart pamięci oraz wyjścia HDMI i D-Sub.

ThinkPad X131e Chromebook ma także wzmocnioną obudowę z gumowym wykończeniem na krawędziach, zwiększającym odporność na przypadkowy upadek oraz zawiasy o wydłużonej żywotności, wytrzymujące 50 000 cykli otwarcia i zamknięcia pokrywy ekranu. Całość wraz z baterią waży 1,78 kg.

Notebook będzie dostępny w sprzedaży od 26 lutego, w sugerowanej cenie detalicznej 429 USD.


źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: