Podstawka i stacja ładująca od Griffin


GriffinWidoczne poniżej urządzenie to propozycja Griffin Technology na przykład dla rodzin, których członkowie posiadają większą ilość smartfonów czy tabletów. Nowość, która otrzymała miano PowerDock 5, umożliwia przechowywanie i jednoczesne ładowanie do pięciu iPadów, lub innych tabletów czy telefonów naraz (o ile posiadają możliwość ładowania z portu USB, ale ta jest raczej powszechna). Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce oraz gniazdka w domu.

Griffin_PowerDock_5_01

Każdy z portów podstawki dostarcza 10 watów energii o natężeniu do 2,1 ampera. Akcesorium dostarczane jest wraz z pięcioma kabelkami USB. Na rynku możemy się go spodziewać wiosną tego roku.

Cena przewidziana na rynek amerykański to 99,99$.

Źródło: ITechNews
Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w ciekawostki, tablet, telefony
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: