ACER C7 Chromebook


Acer C7 Chromebook to najtańszy komputer z Google Chrome OS na rynku a przy okazji w ogóle jeden z najtańszych laptopów na rynku.

 

Okazuje się, że nie jest to jedynie pozycja w cenniku Acera mająca przyciągać do firmy. Urządzenie dotychczas dostępne w USA w sklepach Google Play i BestBuy będzie można także nabyć w TigerDirect, NewEgg oraz Staples. Wszędzie jego cena to 199 USD.

Jak każdy Chromebook jest to komputer bazujący na zasobach sieci Internet, na którym uruchamiana jest praktycznie tylko przeglądarka. Model Acera pracuje z procesorem Intel Celeron 847 z zegarem 1,1 GHz z 2 GB pamięci RAM. Jego wyświetlacz ma 11,6″ przekątnej. Na dane przewidziano HDD 320 GB. Łączność zapewnia Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Źródło: Acer

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: