Przycinarka do kart SIM


foto/przycinarka-do-kart-sim.jpgKiedyś karta SIM była jedna i pasowała do każdego telefonu. Teraz już tak nie jest. Kart SIM w zasadzie mamy trzy rozmiary – miniSIM, mikroSIM i nanoSIM. Jak się okazuje, można sobie samodzielnie ze starej karty dociąć nowy rozmiar – bo zwykle chodzi o to, że karta jest po prostu mniejsza. Specjalna przycinarka za 10 dolarów pozwala szybko przejść z mini na nanoSIM.

foto/przycinarka-do-kart-sim-1.png

I jak to bywa… łatwo coś ściąć do mniejszego rozmiaru, niż później „pogrubasić”. Tak więc, gdy już dotniemy kartę i zechcemy znów używać starego telefonu, musimy skorzystać z przejściówki do miniSIM. Albo też udać się do operatora. Na całe szczęście producent tej przycinarki dostarcza przejściówki w komplecie.

foto/przycinarka-do-kart-sim-2.jpg

W salonach – dla zarejestrowanych klientów i ich kart SIM – zwykle nowe karty, (w dowolnych rozmiarach) wydawane są od ręki. I co ciekawe nie każdy operator pobiera z tego tytułu jakąś opłatę.

źródło:  www.handhelditems.com/nano-cutter-with-adapter-pack-steel-p-195471.html

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with:
Napisane w ciekawostki
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: