Nowe LG z Windowsem 8


LG zaprezentowała dziś dwa nowe urządzenia pracujące pod dyktando systemu operacyjnego Windows 8. Pierwszym z nich jest tablet internetowy o nazwie H160, wyposażony w ekran IPS o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości 1366×768 pikseli, 2GB pamięci RAM oraz układ SoC Tegra 3, zbudowany z czterech rdzeni ARM, dodatkowego, piątego rdzenia pracującego z mniejszą częstotliwością (działającego w trybie IDLE), oraz IGP z rodziny GeForce z 12 procesorami strumieniowymi. Do tego dochodzi jeszcze 32GB lub 64GB dysk SSD, bateria pozwalająca na maksimum 10 godzin pracy, moduły WiFi i Bluetooth, czytnik kart pamięci oraz port USB 2.0 i HDMI.

Pod wyświetlaczem ukryto wysuwaną klawiaturę typu QWERTY, całość waży 1,05kg, a w najgrubszym miejscu obudowa liczy 15,9mm.

Drugą nowością LG jest komputer typu all-in-one, o symbolu V325, wyposażony w 23″ ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Według producenta matryca jest w stanie rozpoznać gesty złożone nawet z dziesięciu różnych punktów (palce użytkownika). Specyfikacja techniczna opisywanego komputera obejmuje ponadto jeden z procesorów Intela z rodziny Core i5, dedykowaną kartę graficzną GeForce GT 640M, oraz tuner TV (najprawdopodobniej tylko w wersji dla rynku koreańskiego).

Oba urządzenia oficjalnie zadebiutują wraz z Windowsem 8, 26 października bieżącego roku.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w komputery, tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: