Gauntlet 320


Gauntlet 320 to nowy, bezprzewodowy dysk twardy od Patriot Memory. Urządzenie o pojemności 320 GB oferuje łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Do obsługi napędu z poziomu urządzeń przenośnych służą aplikacje dostępne dla systemów Android, iOS i Kindle Fire. Jednocześnie do dysku może być podłączonych do 8 urządzeń, przy czym jednoczesny streaming może odbywać się do 5. Transfer może być zabezpieczony za pomocą WEP, WPA-PSK lub WPA2-PSK. Dodatkowo urządzenie posiada port USB 3.0. Wbudowana bateria pozwala na 5,5 godziny ciągłej pracy.

Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta. Już jest dostępny w USA w cenie 159 USD. W Europie pojawi się w styczniu 2013 roku.

Źródło: Geeky Gadgets

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: