Z kasety magnetofonowej wprost do iPhone!


foto/iphone-cassette-converter.jpgZa jakieś 79.95 $ można kupić urządzenie, które w sprytny sposób pozwoli nam zamienić stare kasety magnetofonowe w nagrania MP3. Nazywa się Cassette To iPod Converter i wygląda trochę jak stary walkman. Z jednej strony wkładamy kasetę, z drugiej wpinamy iPhone lub iPoda (najpierw trzeba wgrać do niego aplikację ze sklepu App Store) i można archiwizować swoje stare nagrania 😉

Takie coś przyda się z pewnością osobom, które mają jakieś unikalne muzyczne zbiory na taśmach lub też nagrywali na magnetofon np. swoje dzieci (taka stara moda ;).

Ku pamięci można stworzyć wersję cyfrową swojej kolekcji.

foto/iphone-cassette-converter-1.jpgSprzęt daje się też podłączyć do zwykłego komputera z Windows 7 lub Mac’a. Z pomocą dołączonego oprogramowania, możemy konwertować nasze nagrania do wersji cyfrowej.

Urządzenie wymaga dwóch paluszków typu AA.

Źródło: www.hammacher.com/Product/82549

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w ciekawostki
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: