NEC EA224WMi z matrycą IPS


NEC wprowadza na rynek nowy monitor LCD przeznaczony do zastosowań biurowych i korporacyjnych – model EA224WMi. Panel ma 21,5″ matrycę IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, z podświetlaniem w technice LED i kątami widzenia sięgającymi 178 stopni w pionie i poziomie. Monitor wyróżnia się niewielkim zużyciem energii oraz smukłą obudową o zmniejszonej grubości. Do dyspozycji są złącza DVI, HDMI, D-Sub i DisplayPort oraz zintegrowane głośniki stereofoniczne i czteroportowy hub USB 2.0.

Panel ma także czujnik natężenia oświetlenia zewnętrznego, czujnik wygaszający ekran podczas nieobecności użytkownika, funkcję ControlSync ułatwiającą sterowanie pracą konfiguracji wielomonitorowych oraz pełny wachlarz funkcji ergonomicznych, w tym możliwość pracy zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej oraz regulacji wysokości ekranu. Monitor będzie dostępy w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, w sugerowanej cenie detalicznej 279 USD.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: