Hybrydowe tablety Envy X2 od HP


Podczas targów IFA 2012 w Berlinie firma HP zaprezentowała hybrydowe tablety. Są to modele Envy X2, wyposażone w system Windows 8, doczepianą fizyczną klawiaturę oraz ekran będący faktycznie pełnoprawnym tabletem, z 11,6″ matrycą IPS o rozdzielczości 1366×768 pikseli. Komputery pracują pod kontrolą procesora Intel Atom serii Clover Trail i mają 64 GB pamięci flash oraz 2 GB pamięci RAM. Do dyspozycji jest także m.in. aparat fotograficzny o rozdzielczości 8MPx, czytnik kart pamięci microSD, złącza USB i HDMI, oraz moduł NFC.

Całość waży 1,4 kg, natomiast pod odczepieniu klawiatury waga spada do 0,68 kg, Atutem jest także niewielka grubość części będącej tabletem – tylko 8,5 mm.

Envy X2 trafi do sprzedaży prawdopodobnie 26 października. Cena nie jest jeszcze znana, jednak nieoficjalnie wiadomo, że w Wielkiej Brytanii będzie wynosić 799 £.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: