Huawei Ascend G300


Huawei ogłosił wprowadzenie na polski rynek nowego smartfonu Ascend G300. Telefon ma być atrakcyjną pozycją w swojej klasie cenowej, łącząc przyzwoite parametry, staranne wykonanie oraz elegancki wygląd. Smartfon jest wyposażony w procesor taktowany zegarem 1 GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 4″ ekran IPS o rozdzielczości 800 x 480 pikseli pokryty szkłem Gorilla Glass. Do dyspozycji jest także aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix, czytnik kart microSD oraz bateria o pojemności 1350 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 2.3.4, który jednak wkrótce ma zostać zaktualizowany do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Producent informuje, że urządzenie posiada także system dźwięku przestrzennego DTS oraz system szybkiego ładowania baterii (pełne ładowanie w 90 minut). Huawei Ascend G300 jest dostępny w ofercie operatora PLAY, w drugiej połowie sierpnia będzie wprowadzony także do sprzedaży pozaoperatorskiej w cenie do 900 PLN.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , , , ,
Napisane w telefony
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: