Nuvi 2585TV od Garmin-a


Znana z produkcji nawigacji najwyższej klasy firma Garmin przedstawiła nowy produkt Nuvi 2585TV z wbudowanym TV. Opcjonalnie do urządzenia można podłączyć kamerę GDR 20 i zapisywać, wraz z danymi GPS, video z drogi.

Nawigacja posiada 5″ wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Oprócz standardowych, znanych z innych urządzeń Garmin funkcji GPS, takich jak PhotoReal (zapewniającą realistyczny wygląd skrzyżowań), 3D Traffic (aktualizowane na bieżąco informacje o sytuacji na drodze), TrafficTrends (zapamiętywanie preferencji kierowcy co do wyboru trasy) czy wbudowanego zestawu głośnomówiącego urządzenie posiada tuner DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264). Pozwala to na swobodne oglądanie programów telewizji cyfrowej (z możliwością zapisu) oraz słuchanie radia. Dodatkowe mapy i nagrania można przechowywać na karcie microSD (obsługa do 16 GB)

Urządzenie ma wymiary 136,4 x 86,3 x 17,8 mm i waży 262 gramy. Na baterii może pracować do dwóch godzin. Mapy pochodzą od NAVTEQ.

Cena (bez opcjonalnej kamery) to około 1 300 PLN.

Źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w Nawigacja
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: