ASUS Xtion


info/asus-xtion.jpgWłaśnie debiutuje na rynku konkurent Microsoft Kinecta – czyli kontrolera do sterowania komputerem poprzez gesty. Twórcą urządzenia jest ASUS i nazwał je Xtion. Działa podobnie jak pierwowzór, przy czym nie podłączamy go do konsoli, ale do komputera z systemem Windows 7 poprzez złącze USB. Urządzenie samodzielnie się ustawi. Działa już nawet z kilkoma grami np. NfS: Hot Pursuit, Street Fighter 4, Virtua Tennis 4, Angry Birds. Do tego ASUS otworzył specjalny sklep (Xtion Store), gdzie można pobierać dodatkowe programy i gry.

Tak wygląda to ruchowe cudo…

info/asus-xtion-1.jpg

Również programiści nie powinni narzekać, bo ASUS stworzył dla nich dodatek o nazwie Xtion PRO – pozwalający tworzyć samodzielnie nowe programy czy też dostosowywać już działające gry/aplikacje.

Xtion-a można kupić już za 600 zł.

źródło:  pablik.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: