23″ monitor 239C4QHSB od Philipsa


Firma MMD, polski dystrybutor produktów Philipsa poinformował nas w swojej informacji prasowej że z dniem dzisiejszym do polskich sklepów trafił nowy, 23″ monitor 239C4QHSB, należący do rodziny Blade 2. Nowość została zbudowana z wykorzystaniem matrycy eIPS o natywnej rozdzielczości 1920×1080 pikseli (16:9), która zapewnia kąty widzenia 178 stopni, tak w pionie jak i w poziomie. Zastosowana w tym modelu matryca może się pochwalić kontrastem 1000:1, a diody LED są w stanie podświetlić ekran do poziomu maksymalnie 250 cd/m².

W modelu tym ikonki dotykowe i złącza zostały umieszczone w podstawie monitora, co powinno spodobać się szczególnie estetom nie lubiącym zwisających kabli, a funkcja SmartImage pozwala wybrać jeden z predefiniowanych trybów ustawień ekranu: Tekst, Biuro, Zdjęcia, Film, Gry lub Ekonomiczny.

Urządzenie zostało wyposażone w jeden interfejs D-Sub oraz dwa HDMI i gdy monitor jest włączony pobiera 28,5W energii, a w trybie gotowości jest to 0,3W. Ponadto model ten może się pochwalić zgodnością ze standardami RoHS, EPEAT Silver oraz EnergyStar 5.0. Wszystkie elementy nowego Philipsa 239C4QHSB zostały zamknięte w obudowie o grubości 12.5mm, a całość charakteryzującej się wymiarami 550x441x180mm (wraz z podstawką) i wagą 3,05kg.

Nowy monitor jest już dostępny w sprzedaży detalicznej na terenie Polski i trzeba za niego zapłacić 799 złotych brutto (z wliczonym podatkiem).

Urządzenie zostało objęte dwuletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: