Lubelskie Dni Informatyki


NewsImage W dniach 24-26 kwietnia w Lublinie odbędzie się piąta już edycja Lubelskich Dni Informatyki — jedynej takiej konferencji we wschodniej części kraju. Wydarzenie powstało z myślą o studentach, którzy poprzez spotkania z prelegentami mogą wzbogacić wiedzę teoretyczną zdobytą podczas wykładów. Celem tegorocznej konferencji jest integracja sektora IT firm województwa lubelskiego.

Trzy dni konferencji to trzy osobne wydarzenia. Na wtorek zaplanowano IT Academic Day — dzień technologii Microsoftu, w środę odbędą się sesje Free Tech — czyli o wszystkich wolnych technologiach, zaś czwartek — IT Camp, którego motywem przewodnim będzie wirtualizacja. Agenda jeszcze nie została opublikowana, ale nazwy bloków tematycznych co nieco mówią o charakterze spotkań każdego dnia. W przerwach między wtorkowymi wykładami będzie można wziąć udział w konkursie Kinect Party i zagrać w gry zespołowe na konsoli Xbox 360 z Kinectem, w środę zaś w przerwach odbędzie się rywalizacja na tabletach BlackBerry PlayBook.

Wszystkie wykłady odbędą się w auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego (sala numer GG-150) w Gmachu Głównym KUL przy Alejach Racławickich 14. Rejestracja na konferencję jest możliwa za pośrednictwem formularza.

źródło: dobreprogramy.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w komputery, LAN, sieci LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: