PY GPS7006 nawigacja na Androidzie


7″ nawigacja Peiying z serii Excusive, model PY GPS7006, to urządzenie multimedialne z GPS – pracujący pod kontrolą Androida tablet z dołączonym uchwytem na szybę samochodu.

Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 2.3. Dzięki dostępowi do Android Market użytkownicy mają możliwość personalizacji i dostęp do potężnego źródła aplikacji. Łączność z Internetem zapewnia Wi-Fi. Dodatkowym udogodnieniem w podróży jest wbudowany tuner telewizji cyfrowej DVB-T pozwalający na odbiór bezpłatnych programów w standardzie MPEG4. Jak na ten typ urządzenia zamontowano w miarę wydajny procesor ARMv6 720 MHz gwarantujący sprawną pracę i możliwość odtwarzania multimediów.

Urządzenie bez mapy ma kosztować 650 PLN.

Źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w Nawigacja
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: