GeChic On-Lap – przenośny monitor


Firma GeChic stworzyła ciekawe urządzenie, jest to mobilny monitor o przekątnej 13,3″.

Monitor zewnętrzny On-Lap 1302 firmy GeChic pozwala na podłączenie praktycznie dowolnego sprzętu przenośnego. Ponieważ zadowala się zasilanie przez port USB, znakomicie sprawdzi się w podróży lub pracy w terenie, gdy ekran smartfona, aparatu cyfrowego lub tabletu okaże się zbyt mały.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Urządzenie oferuje przekątną 13,3″ przy rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Ma grubość zaledwie 8 mm. W komplecie otrzymujemy, oprócz urządzenia, baterie, kable do zasilania i sygnałowe z przejściówkami pozwalającymi na podłączanie różnych urządzeń, takich jak konsole, aparaty cyfrowe, kamery, laptopy, smartfony czy tablety. Urządzenie obsługuje VGA i HDMI. Mini DisplayPort, port komunikacyjny iPhona czy MHL wymagają dokupienia przejściówki.

Urządzenie pojawi się w handlu w przyszłym miesiącu w cenie około 220 USD.

Źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w tablet, telefony, Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: