17″ Samsung z procesorem Core i7-3615QM „Ivy Bride”


W ofercie jednego z amerykańskich sklepów internetowych pojawił się właśnie 17″ laptop Samsung Series 7, który trafi na rynek dopiero po premierze nowych procesorów Intela, ale dzięki nadgorliwości sprzedawcy już teraz możemy poznać jego specyfikację. Laptop jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Core i7-3615QM, wyprodukowany w 22-nanometrowej technologii i taktowany zegarem 2,3 GHz (do 3,3 GHz w trybie Turbo).

Układ obsługuje 8 wątków dzięki technologii HyperThreading i ma 6MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu oraz zintegrowany układ graficzny HD Graphics 4000. Oprócz niego wewnątrz laptopa znajduje się 8GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy HDD 1TB wspierany przez 8GB pamięci flash. Do dyspozycji jest także nagrywarka DVD, łączność WiFi, czytnik kart pamięci i kamera internetowa, a całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Home Premium.

Z ofertą można zapoznać się pod tym adresem. Cena wynosi 1499 USD. Niestety „szczęśliwcy”, którzy dokonają zakupu (o ile tacy się znajdą), otrzymają zamówiony towar najprawdopodobniej dopiero w czerwcu.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: