Nowe monitory Samsunga z tunerem TV i technologią WiDi


Samsung poszerza swoją ofertę o dwa nowe monitory LCD dedykowane dla bardziej wymagających odbiorców. Panele oznaczone są symbolami TB24750 (24″) oraz TB27750 (27″) i zostały wyposażone w zintegrowany tuner telewizyjny, umożliwiający odbiór telewizji analogowej i cyfrowej oraz nadajnik/odbiornik technologii Wireless Display (WiDi), umożliwiającej bezprzewodowy przesył obrazu z notebooka. Wewnątrz ich obudowy znajduje się matryca o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, jasności 300 cd/m2, kontrascie statycznym 1000:1 oraz czas reakcji plamki na poziomie 5ms (GTG).

Do dyspozycji jest spory wybór różnych wejść – na liście można znaleźć HDMI, DVI, porty USB 2.0 i 3.0 z możliwością odtwarzania multimediów na ekranie, oraz wtyki służące do podłączania wbudowanych głośników stereofonicznych. Monitory udostępniają również funkcję PIP (Picture-in-picture), pozwalającą na wyświetlanie dwóch obrazów jednocześnie, jeden na drugim oraz funckję Smart Hub zapewniającą dostęp do treści multimedialnych dostępnych w Internecie.

Monitory są już dostępne w pierwszych sklepach w Koreii Południowej, na rodzimym rynku firmy Samsung, gdzie ich cena wynosi w przeliczeniu około 434 i 612 USD.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , , , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: