Optimus Pad LTE tablet LG


LG wprowadza właśnie na rynek kolejny tablet z systemem Android w wersji 3.2 (Honeycomb). Model nazwany Optimus Pad LTE jest wyposażony w 8,9″ ekran IPS o rozdzielczości 1280×768 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon taktowany zegrem 1,5 GHz oraz 32GB zintegrowanej pamięci flash, 8 megapikselowy aparat fotograficzny i kamerę do rozmów wideo o rozdzielczości 1,3 megapiksela.

Tablet ma także baterię o pojemności 6800 mAh, łączność WiFi, Bluetooth i LTE, wyjście HDMI oraz port USB z obsługą DLNA. Całość ma tylko 9,34 mm grubości i waży około 0,5 kg.

Aktualnie tablet jest dostępny w Korei Południowej, na rodzimym rynku firmy LG. Nie wiadomo jeszcze kiedy urządzenie dotrze na pozostałe rynki i ile będzie kosztować.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: