Samsung Series 7 Gamer – black & sexy


Samsung zaprezentował swoje najnowsze notebooki Series 7 Gamer dedykowane dla graczy. Urządzenia mają 17,3-calową matryce o rozdzielczości 1920×1080 pikseli oraz atrakcyjnie wyglądającą czarno-żółtą obudowę o stosunkowo niewielkiej grubości jak na tę klasę urządzeń. Wewnątrz umieszczono czterordzeniowy procesor Core i7-2630QM z architekturą Sandy Bridge, 8GB pamięci RAM i dwa dyski HDD 2,5-cala o pojemności 500 GB oraz kartę graficzną AMD Radeon HD 6970M z 2GB własnej pamięci. Notebooki mają także podświetlaną klawiaturę i system głośników z wbudowanym subwooferem.

Sprzedaż ma rozpocząć się wkrótce. Dostępna będzie również konfiguracja z 16GB pamięci RAM i dwoma dyskami o pojemności 1TB. Ceny nie są jeszcze znane.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: