Ultrabook Toshiba Portégé Z830


Ultrabook Toshiba Portégé Z830-10H jest już dostępny w salonach komputerowych jednej z sieci. 13,3″ model wyposażony jest w procesor Intel Core i5-2467M drugiej generacji dla Ultrabooka, dysk SSD o pojemności 128GB i pamięć RAM do 6GB.

Notebook dysponuje portami: VGA, HDMI, Ethernet, dwoma USB 2.0, jednym USB 3.0 oraz czytnikiem kart SD. Inne cechy tego modelu to obudowa ze stopu magnezu, podświetlana klawiatura odporna na zalanie, wielodotykowy touchpad, modem 3G, czytnik odcisku palca czy 7s czas wychodzenia komputera ze stanu hibernacji.

Laptop waży 1,12kg, zaś w najgrubszym miejscu (bez wystających części) posiada 15,9mm.

Cena tego cacka to 4499 zł.

Produkt objęty jest trzyletnią, międzynarodową gwarancją Toshiba zapewniającą bezpłatne naprawy i części zamienne w każdym Autoryzowanym Serwisie Toshiba na całym świecie.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10 787 hits
%d blogerów lubi to: