Nowe All-in-One HP Omni27


Firma HP wkrótce rozpocznie sprzedaż nowych komputerów biurkowych typu All-in-One PC. Urządzenia noszą nazwę Omni27 i mają system operacyjny Windows 7 Home Premium oraz 27″ dotykowy ekran o rozdzielczości 1920×1080 pikseli.

Do wyboru jest od 4 do 16GB pamięci RAM, procesor z serii Core i3, i5 lub i7, dysk HDD o pojemności do 3TB oraz nagrywarka DVD, czytnik Blu-ray lub nagrywarka Blu-ray.

Za wyświetlanie obrazu odpowiada układ graficzny Intel HD Graphics zintegrowany w procesorze wspomagany przez kartę GeForce lub Radeon (do wyboru, modele jeszcze nie znane).

Do dyspozycji jest także łączność Gigabit Ethernet, Bluetooth i WiFi, złącze HDMI i eSATA, dwa porty USB 3.0 i cztery USB 2.0 oraz czytnik kart pamięci, zintegrowana kamera internetowa i głośniki z systemem Beats Audio. W zestawie znajduje się również bezprzewodowa klawiatura i mysz.

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Sugerowana cena detaliczna w USA w zależności od wybranej konfiguracji sprzętowej wynosi od 1199 USD.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: