NEC EA243WM


NEC wprowadza na rynek nowy monitor LCD – model EA243WM. Panel ma 24-calową matrycę o rozdzielczości 1920×1200 pikseli z podświetlaniem LED i został stworzony zgodnie z filozofią NEC Green Vision, której priorytetem jest przyjazność dla środowiska. Oprócz podświetlenia diodami LED monitor posiada energooszczędne funkcje takie jak automatyczne dostosowanie jasności ekranu do warunków oświetleniowych otoczenia oraz przycisk Eco Mode służący do przełączania monitora w tryb pracy Eco. Do dyspozycji są złącza DVI, HDMI, D-Sub i DisplayPort oraz zintegrowane głośniki stereofoniczne i czteroportowy hub USB 2.0.

Panel spełnia wymogi norm TCO 5.0 oraz EPEAT Gold, a ponadto ma pełny wachlarz funkcji ergonomicznych, w tym możliwość regulacji wysokości i pochylenia ekranu oraz pracy w trybie portretowym (pivot).

Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 399 $.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: