Monitor 273G3 od Philipsa


Philips wprowadził na polski rynek swój pierwszy 27″ model 3D z serii G (dedykowany do gier i filmów): 273G3 z okularami z aktywną przesłoną. Monitor wyświetla obraz Full HD w rozdzielczości 1920×1080, przy częstotliwości odświeżania 120 Hz w 3D. W zestawie znajdują się bezprzewodowe okulary 3D z aktywną przesłoną (migawkowe) oraz nadajnik. Trójwymiarowy obraz będzie automatycznie włączany przy korzystaniu z 3D na PC, odtwarzacza Blu-ray czy po podłączeniu odtwarzacza ze złączem kompatybilnym z HDMI 1.4a. Dołączone w zestawie dodatkowe oprogramowanie TriDef 3D, pozwala na transformację gier, filmów i plików wideo z trybu 2D na 3D.

Do monitora można jednocześnie podpiąć trzy urządzenia, gdyż wyposażony jest on w dwa gniazda HDMI i jedno VGA.

Monitor waży 8,2 kg przy wymiarach 642×440×227 mm (z podstawą). W zestawie znajdują się okulary 3D z nadajnikiem sygnału, przewód audio, VGA oraz HDMI.

Na polskim rynku monitor dostępny będzie pod koniec grudnia. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 273G3 wynosi 1879 zł brutto.

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: