PLATINET COMBO 4 w 1 – PDRWC


Firma Platinet przedstawia nie lada gratkę dla właścicieli urządzeń przenośnych. Innowacyjne udogodnienie dla posiadaczy wszelkich urządzeń mobilnych, które nie posiadają wbudowanej nagrywarki DVD. Platinet COMBO 4 w 1 to, jak sama nazwa wskazuje, cztery urządzenia w jednym:

  1. nagrywarka zewnętrzna DVD RW (w środku Pioneer), która nagrywa i odczytuje nośniki CD i DVD/RW oraz DVD RAM; umożliwia nagrywania na nośniki CD i DVD danych z kart pamięci, pendrive i zewnętrznych dysków twardych podłączonych do czytnika kart pamięci lub portu USB (po podłączeniu urządzenia do komputera)
  2. czytnik kart pamięci, który czyta karty pamięci SD / HC do 32 GB
  3. 3-portowy hub USB 2.0, który umożliwia podłączenie pendrive, zewnętrznych dysków twardych i innych urządzeń USB
  4. obudowa na dysk 2,5’’ SATA, która umożliwia podłączenie 2.5″ dysku twardego SATA – rozbudowa funkcjonalności urządzenia Combo

Urządzenie jest bardzo praktyczne i funkcjonalne. Idealne do podróży, nie zajmuje wiele miejsca, zatem dla każdego użytkownika netbooka jest idealnym rozwiązaniem 4 w 1 – zawiera wszystkie niezbędne elementy. Ponadto uwagę zawraca nowoczesny design, zatem produkt może być bardzo ciekawym pomysłem na prezent.
Obsługiwane formaty CD/DVD, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-Video, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-Audio, CD-Extra, CD-Text, CD-IReady, CD-Bridge, Photo-CD, Video-CD, Hybrid-CD
Wymagania systemowe: Windows 2000/XP/Vista/7, Mac OS 9.2/10.1/10.4 lub wyższy
Wymiary: 154.24 mm × 140 mm × 31.84 mm
Gwarancja: 2 lata

Sugerowana cena detaliczna brutto to 209,90 zł.

źródło: www.platinet.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: