IdeaCentre Q180 od Lenovo


Lenovo ogłosiło właśnie wprowadzenie nowego komputera PC typu desktop chwaląc się, że jest to najmniejsze tego typu urządzenie na rynku. Mowa tutaj o modelu IdeaCentre Q180. Ten kompaktowy PCet swoją obudową przypomina niewielką książkę i ma tylko 22 mm grubości, przy czym wydajność jego podzespołów jest wystarczająca do stworzenia domowego centrum rozrywki.

Ten najmniejszy na świecie PCet wyposażony został w szereg najnowszych technologicznie podzespołów. Znajdziemy w nim dwurdzeniowy procesor Intel Atom, do 4 GB pamięci RAM (DDR3), tradycyjny dysk twardy o pojemności 750 GB lub SSD 128 GB oraz kartę Wi-Fi 802.11 b/g/n. Standard VESA pozwala zaś na swobodny montaż urządzenia z tyłu obudowy większości monitorów i telewizorów na rynku.

Komputer posiada pełne wsparcie dla odtwarzania materiału 1080p, włączając w to napęd Blu-ray z obsługą 3D oraz kartę dźwiękową 7.1, dzięki której uzyskamy znakomity dźwięk przestrzenny. Wyposażono go również w złącza USB 3.0, VGA, HDMI oraz S/PDIF. Wszystko to zapewni użytkownikowi niezapomniane wrażenia autentycznej atmosfery kina.

IdeaCentre 180 sprzedawana jest w zestawie z podświetlaną klawiaturą pełniącą również rolę pilota sterującego. Cena startowa ustalona została na poziomie 349 $.

źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: