All-in-One – PB oneTwo M oraz PB oneTwo L od Packard Bell


Jeszcze w tym miesiącu firma Packard Bell planuje wprowadzić na rynek europejski dwa nowe komputery typu All-in-One – PB oneTwo M (21,5”) oraz PB oneTwo L (23”) bazujące na platformie Intel Sandy Bridge i charakteryzujące się ciekawą obudową, która sprawia, że są one o 65 % lżejsze niż swoi poprzednicy.

Obydwa modele wyposażone zostały w dotykowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 px, procesor Intel Core drugiej generacji, do 8 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 2 TB, zintegrowaną (Intel) lub dedykowaną (Nvidia lub AMD) kartę graficzną, dwa 2,5-watowe głośniki, kamerkę internetową, napęd optyczny, czytnik kart 5 w 1, dwa porty USB 3.0 oraz złącze HDMI.

Według producenta ceny nowych komputerów mają zaczynać się od 599 £ za model PB oneTwo M oraz 699 £ za model PB oneTwo L.

źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: