NEC P241W z matrycą IPS


NEC wprowadza na rynek nowy monitor LCD z serii MultiSync P (Professional) dedykowanej dla użytkowników, którzy na co dzień profesjonalnie zajmują się grafiką. Panel oznaczony jest symbolem P241W i ma 24-calową matrycę IPS o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, mogącą reprodukować 96,7% przestrzeni barwnej standardu sRGB. Monitor ma dwa złącza DVI-D i jedno DisplayPort, zintegrowany 5-portowy hub USB oraz programowalne 14-bitowe tablice 3D LUT i układ DUC (Digital Uniformity Control), który wyrównuje jasność oraz koryguje stabilność koloru na całej powierzchni ekranu.

Kąty widzenia wynoszą 178 stopni zarówno w pionie jak i w poziomie, jasność wyświetlanego obrazu sięga 360 cd/m2, natomiast kontrast statyczny ma wartość 1000:1. Do dyspozycji są również funkcje PiP (Picture in Picture) i PbP (Picture by Picture) oraz technologia korekcji starzenia się lamp podświetlających ekran (Backlight Ageing Correction). Oprócz tego monitory wyposażono w czujnik natężenia oświetlenia zewnętrznego oraz tryb ECO redukujący zużycie energii elektrycznej.

Panel ma pełny wachlarz funkcji ergonomicznych, w tym możliwość pracy zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej oraz regulacji wysokości ekranu w zakresie 110mm. Monitor objęty jest 3-letnią gwarancją producenta, sugerowana cena detaliczna wynosi 3085 PLN.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: