Asus Lamborghini VX6S


Firma ASUS zaprezentowała swoje najnowsze netbooki – modele Lamborghini VX6S dedykowane dla wymagających odbiorców. Urządzenia mają 12,1-calowy ekran o rozdzielczości 1366×768 pikseli z podświetlaniem LED oraz wysokiej jakości obudowę inspirowaną kształtem samochodów Lamborghini. W jej wnętrzu znajduje się najnowszy 32nm dwurdzeniowy procesor Intel Atom D2700 (2,13 GHz), 4GB pamięci RAM i dysk HDD o pojemności 500GB oraz karta graficzna AMD Radeon HD 6470M. Do dyspozycji jest m.in łączność Gigabit Ethernet, WiFi i Bluetooth 3.0 oraz złącza USB 3.0 i HDMI.

Całość uzupełnia 6-komorowa bateria o pojemności 5200 mAh, system Windows 7 Home Premium oraz kamera internetowa o rozdzielczości 2.0 megapiksela i czytnik kart pamięci.

Sprzedaż rozpocznie się niebawem, cena nie jest jeszcze znana.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: