NOKIA 603 z Symbian Belle


Jeszcze w tym miesiącu na rynek wkroczą Nokie z systemem Windows Phone 7, ale nim to nastąpi fiński producent postanowił przedstawić nam jeszcze jeden telefon z Symbianem w jego najnowszym wydaniu, o kodowej nazwie Belle. Wspomniany smartphone będzie się zwać Nokia 603 i zostanie wyposażony w 3.5-calowy, dotykowy ekran ClearBlack o rozdzielczości 640 x 360 pikseli. Specyfikacja techniczna obejmuje również 1GHz procesor, 2GB wewnętrznej pamięci, 5MP kamerkę zdolną nagrywać obraz w jakości 720p, moduły WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, A-GPS, radio FM oraz port micro USB.

Nowy telefon Nokii będzie również wspierać technologię NFC (Near Field Communication), pozwalającą na realizację płatności za pośrednictwem telefonu w formie tzw. płatności zbliżeniowych. Nokia 603 pojawi się na rynku jeszcze przed końcem tego roku w cenie około 200 Euro.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w telefony
2 comments on “NOKIA 603 z Symbian Belle
  1. Iwona Gręda pisze:

    Witam.
    Ciekawa propozycja dotycząca płatności.
    Poczekamy zobaczymy, co to cudeńko będzie miało do zaoferowania i jak to będzie funkcjonowało w naszych warunkach.
    Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: