ASUS Designo ML239 z matrycą IPS


ASUS wprowadza do sprzedaży nowy monitor LCD ze swojej autorskiej serii o nazwie Designo, dedykowanej dla osób ceniących nowoczesny design. Panel jest oznaczony symbolem ML239 i ma stylową obudowę o niewielkiej grubości wykończoną czarnym błyszczącym materiałem oraz 23-calową matrycę IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, z podświetlaniem diodami LED i kątami widzenia sięgającymi 178°, zarówno w pionie jak i w poziomie. Ponadto monitor został wyposażony w autorską stopkę Ergo-Fit II, pozwalającą na zmianę kąta nachylenia ekranu jednym ruchem palca.

Do połączenia z komputerem służą złącza D-Sub, DVI i HDMI. Jasność wyświetlanego obrazu wynosi 300 cd/m2, kontrast statyczny 1000:1 i dynamiczny 50 000 000:1 natomiast czas reakcji plamki 5ms. Ponadto monitor wyróżnia się niskim zużyciem energii elektrycznej, które w trybie czuwania wynosi zaledwie 0,5W. Sugerowana cena tego modelu to 959 PLN.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: