Toshiba DX735


Na koniec tego tygodnia Toshiba zaplanowała wprowadzenie na amerykańskim rynku nowego komputera typu All-in-One – modelu DX735, który ma stać się kompletnym centrum rozrywki w naszym domu.

Komputer posiada 23-calowy dotykowy ekran z obsługą multitouch, zdolny do wyświetlania obrazu w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 px) i zamknięty jest w lśniącej obudowie w kolorze czarnym, stojącej na stylowej aluminiowej podstawie.

W środku znajdziemy procesor Core i5 lub i7 drugiej generacji, 4 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 1 TB (7200 RPM) i nagrywarkę DVD. Wyposażony został również w głośniki stereo Onkyo, jeden port USB 3.0 oraz w zależności od konfiguracji, tuner TV.

DX735 sprzedawany będzie w zestawie z bezprzewodową klawiaturą i myszą w cenie zaczynającej się od 956,99 $.

źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: