Garmin Edge 200 – GPS dla rowerzystów


Garmin zaprezentował Edge 200 – przenośny komputer rowerowy z funkcją GPS, wyróżniający się także niewielką wagą oraz designem. Nowy Edge umożliwia m.in. zapisywanie i śledzenie przebytej trasy oraz monitorowanie czasu i prędkości poszczególnych etapów podróży. Odporna na wilgoć obudowa pozwala na pracę w różnych warunkach pogodowych, a dzięki prostemu systemowi montażu można szybko i łatwo instalować go na różnych rowerach. Urządzenie zapewnia zapis do 130 godzin danych zbieranych podczas jazdy.

Edge 200 wyposażony jest w baterię gwarantującą do 14 godzin pracy. Do ładowania urządzenia oraz transferu danych wykorzystywane jest złącze USB. Korzystając z Edge 200 zyskujemy dostęp do takich informacji jak prędkość oraz przejechany dystans, a wszystko to bez konieczności instalowania dodatkowych kabli i sensorów.

Edge 200 to także przydatne narzędzie służące do porównywania wyników oraz dzielenia się własnymi osiągnięciami z innymi cyklistami. Logując się do serwisu społecznościowego Garmin Connect (connect.garmin.com) możemy udostępniać własne trasy z dokładnymi opisami oraz korzystać ze ścieżek rowerowych wytypowanych przez innych użytkowników, które pobieramy bezpośrednio do pamięci Edge 200. Dodatkowe możliwości stwarza opcja rywalizacji oraz prób bicia rekordów na udostępnionych szlakach.

Edge 200 trafi do sprzedaży w Polsce w październiku 2011 roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 149 euro.

 

źródło:  twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Nawigacja
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: