ASUS ProArt PA238Q


ASUS wprowadza na rynek nowy monitor LCD przeznaczony do zastosowań profesjonalnych: model ProArt PA238Q. Panel jest wyposażony w 23-calową matrycę P-IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z kątami widzenia na poziomie 178 stopni oraz 10-bitową paletą barw, co gwarantuje płynne przejścia pomiędzy kolorami i bardziej wierną ich reprodukcję. Monitor ma pełny wachlarz funkcji ergonomicznych, w tym możliwość pracy zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej oraz regulacji wysokości ekranu. Do dyspozycji jest zintegrowany hub USB 2.0 oraz zestaw wejść D-Sub, DVI, HDMI i DisplayPort.

Warto podkreślić również możliwość indywidualnej kontroli barwy i nasycenia kolorów – możliwe jest niezależne dostosowanie barwy i nasycenia sześciu kolorów (czerwony, zielony, niebieski, cyjan, magenta i żółty) bez zmiany ustawień innych kolorów.

Ponadto monitor ma funkcje Picture-in-Picture i Picture-by-Picture umożliwiające wyświetlanie obrazu z różnych źródeł w dowolny sposób na ekranie. Cena nie została jeszcze podana.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: